Byt Bratislava-Nové Mesto

Bratislavský kraj, okres Bratislava III, mesto Bratislava-Nové Mesto

Nehnuteľnosť

Cena: 200 000 
Popis:

Predaj: Nebytový priestor 81,56 m2 + 2 parkovacie miesta, Bratislava m.č. Nové Mesto

Ponúkame na predaj nebytový priestor s podlahovou plochou 81,56 m2 vo výbornej lokalite v Bratislave - Novom Meste, na ulici Nová Rožňavská. Priestor je možné využívať ako kanceláriu. Taktiež je ale využiteľný na bývanie ako 2 - izbový byt s možnosťou úpravy dispozície na 3 - izbový. Priestor sa nachádza na 2. poschodí v bytovom dome s výťahom. Súčasťou predaja sú aj dve parkovacie miesta v garáži, ktorá je v suteréne domu.

Dispozične priestor pozostáva z veľkej vstupnej chodby v ktorej sa nachádza vstavaná skriňa a klimatizačná jednotka. Z chodby je vstup na samostatné WC a do dvoch miestností. Prvá miestnosť sa dáv využiť aj ako spálňa. Druhá miestnosť môže slúžiť ako obývacia izba. V tejto miestnosti sa vchádza do kúpeľne v ktorej sa nachádza sprchový kút a taktiež do kuchyne. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka bez spotrebičov.

V blízkosti bytového domu je kompletná občianska vybavenosť. Neďaleko sa nachádzajú nákupné centrá Shopping Palace Zlaté Piesky, Avion, Ikea. Výborná dostupnosť do centra mesta a ostatných mestských častí, blízke napojenie na diaľničný ochvat. V blízkosti je taktiež zástavka MHD.

Cena za priestor je 200 000,-€ + 2 parkovacie miesta 35.000,- € .

Priestor sa predáva bez tiarch a kúpou je ihneď k dispozícii.

zobraziť viac

KONTAKTY

Kontaktná osoba: Schmidt Jozef
Telefón: 0903 404 713
E-mail: schmidt@heypay.sk

MÁM ZÁUJEM


    PRIPOMÍNAJTE MI

    Chcete byť upozornení deň vopred o konaní obhliadky, alebo samotnej dražby? Nechajte nám email a upozorníme vás. Nebojte sa, nebudeme vás spamovať.

    Prihlásiť/Registrovať sa