Byt Bratislava-Ružinov

Bratislavský kraj, okres Bratislava II, mesto Bratislava-Ružinov

Nehnuteľnosť

Navrhovateľ dražby: Slovenská sporiteľňa, a.s.
Dražobník: HeyPay s.r.o.
Naša značka: HP035/21
Znalecká hodnota: 132 000 
Popis: Vzhľadom na skutočnosť, že predmetná nehnuteľnosť nebola sprístupnená, ohodnotenie predmetu dražby bolo vykonané v zmysle § 12 ods. 3 zákona č. 527/2002 o dobrovoľných dražbách, v znení neskorších predpisov („ohodnotenie možno vykonať z dostupných údajov, ktoré má dražobník k dispozícii"). Predmet dražby nebol sprístupnený. Nebolo možné preskúmať aktuálny stavebnotechnický a vizuálny stav, ako aj údržbu predmetu dražby. Z tohto dôvodu je popis a stav predmetu dražby uvádzaný ako predpokladaný. Technický stav predmetu dražby znalec určil na základe dostupných údajov.
Spoločnými časťami domu v zmysle zmluvy sú : základy domu, strecha, chodby, obvodové múry, riečelia, vchody, schodiská, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie.
Spoločnými zariadeniami domu v zmysle zmluvy sú: výťahy, kočikárne, chodby, spoločná televízna nténa, káblová televízia, spoločné suterénne priestory, bleskozvod, miestnosť pre bicykle, komíny,vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky.
Popis bytu:
Byt č.32 je dvojizbový byt (jeden a pol izbový) situovaný na 3.poschodí (4.nadzenmnom podlaží) s vhodnou orientáciou obytných miestností do južnej strany. Tvorí ho priestranná obývacia izba, malá izba (s výmerou 6,90 m2 ) a príslušenstvo , ktoré tvorí zádverie, kuchyňa a kúpeľňa s WC. Malá izba výmerou
nezodpovedá podlahovej ploche obytnej miestnosti (min. 8 m2), je však priamo vetrateľná, osvetlená a
vykurovaná. K bytu patrí pivnica situovaná v suteréne (1.PP) domu, drevená latková o výmere 3,32 m2. Byt prešiel v roku 2014 kompletnou rekonštrukciou a modernizáciou. Povrchy stien tvoria prevažne stierky. V kúpeľni a WC a pri kuchynskej linke je keramický obklad. Podlaha v zádverí, kuchyni, kúpeľni s WC je z keramickej dlažby. V obytných miestnostiach sú plávajúce podlahy. Byt má priebežnú lodžiu o výmere 6,89 m2, prístupnú z kuchyne a obývacej izby. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom, opatrené žalúziami. Dvere sú drevené obložkové. Vybavenie kuchyne tvorí kuchynská linka so zabudovanými elektrospotrebičmi. V kúpeľni je sprchový kút, keramické umývadlo. Vo WC je keramická
kombi misa. Všetky batérie v byte sú nerezové pákové. V izbe je na celú šírku Rolldoor skriňa. Byt je ústredne vykurovaný, ohrievacie telesá sú liatinové rebrové s meračmi a regulátormi tepla. Vstup do bytu je opatrený bezpečnostnými dverami. Byt je vybavený elektrickým vrátnikom. V byte je samostatné
meranie spotreby elektrickej energie, studenej a teplej vody. Elektroinštalácia v byte je svetelná s poistkovými ističmi. Bytová jednotka je ohraničená vstupnými dverami do bytu a do príslušenstva umiestneného mimo bytu, vrátane zárubní a hlavnými uzatváracími ventilmi prívodu teplej a studenej vody, elektrickými poistkami pre byt. K nadštandardu bytu patrí klimatizácia. Byt je vplyvom vykonanej rekonštrukcie a pravidelnej údržbe v dobrom technickom stave.

zobraziť viac
Umiestnenie nehnuteľnosti:

DRAŽBA

Termín dražby: 12.11.2021 10:00
Miesto dražby: Konferenčná miestnosť K3, na prízemí, HOTEL COLOR, Pri Starom mýte 3095/1, 831 04 Bratislava, Bratislava, okres Bratislava III, Bratislavský kraj.
Obhliadka 1: 19.10.2021 10:00
Obhliadka 2: 2.11.2021 10:00
Najnižšie podanie: 132 000 
Dražobná zábezpeka: 10 000 
Variabilný symbol: 3521
Číslo účtu: SK68 0900 0000 0051 7245 4909
Dokumenty na stiahnutie: List vlastníctva
Znalecký posudok
Oznámenie

KONTAKTY

Kontaktná osoba: Krajiček Martin
Telefón: 0911 833 859
E-mail: krajicek@heypay.sk

MÁM ZÁUJEM


    PRIPOMÍNAJTE MI

    Chcete byť upozornení deň vopred o konaní obhliadky, alebo samotnej dražby? Nechajte nám email a upozorníme vás. Nebojte sa, nebudeme vás spamovať.

    Prihlásiť/Registrovať sa