Byt Humenné

Prešovský kraj, okres Humenné, mesto Humenné

Nehnuteľnosť

Navrhovateľ dražby: Všeobecná úverová banka, a.s.
Dražobník: HeyPay s.r.o.
Naša značka: HP021/24
Znalecká hodnota: 62 600 
Popis: Dražba - Trojizbový byt č. 16, na 9.p., vo vchode 16, na ulici Košická v meste Humenné. Vypočítaná podlahová plocha je 74,19 m2.
Dispozičné riešenie:
Bytový dom je postavený na ulici Košická č. 2505/16 v obci Humenné, okres Humenné. Bytový dom pozostáva z piatich sekcií, prístupný z úrovne terénu z juhozápadnej strany. Bytový dom má prízemie   a 8 nadzemné podlažia. V prízemí  bytového dom sa nachádzajú spoločné vstupné  priestory, spoločné priestory a pivnice. V nadzemných podlažiach sa nachádzajú po dva trojizbové byty na každom podlaží. Zvislá doprava v bytovom dome je  zabezpečená  prefabrikovaným schodiskom a osobným výťahom.
Technické riešenie bytového domu :Objekt patrí do skupiny JKSO 803 34 - domy bytové typové s unifikovanými konštrukčnými sústavami  panelovými. Konštrukčný systém je stenový panelový, strecha rekonštruovaná plochá jednoplášťová  so zateplením pokrytá krytinou fatrafol. Fasáda  bytového domu s prebiehajúcou rekonštrukciou, v čase obhliadky zateplená čelná stena bytového domu z juhozápadnej strany s povrchovou úpravou z minerálnej škrabanej omietky. Fasáda bytového domu zo severovýchodnej strany od vnútorného  dvora v čase obhliadky je v pôvodnom stave.
Stavebno - technický popis bytu: Byt č. 16 nachádzajúci sa na 9 . poschodí bytového domu pozostáva z troch obytných miestnosti a príslušenstva, pričom príslušenstvo bytu tvorí: predsieň, chodba, kuchyňa, špajza, kúpelňa, WC a pivnica umiestnená v prízemí bytového domu.
K vybavenosti bytu patrí aj loggia prístupná z jednej izby bytu orientovaná na severovýchodnú svetovú stranu do vnútorného dvora. Byt je  v pôvodnom  stave ( v dvoch  izbách  boli vymenené okná plastové  EURO s izolačným dvojsklom). Dvere vnútorné pôvodné dyhované na báze dreva plné a presklené otváracie do kovových  zárubní. Vchodové dvere  do bytu protipožiarne plné  na báze dreva  do  kovovej zárubne. Steny bytu s povrchovou úpravou štuková omietka s maľbami v izbách a v kuchyni. Bytové jadro pôvodné umakartové s dvierkami do inštalačného jadra umakartovými umiestnenými vo WC. WC v byte pôvodné vybavené WC misou kombi bez umývadla. Povrchové úpravy stien WC   umývateľný umakart. Podlaha vo WC z keramickej  dlažby. Kúpeľňa bytu pôvodná vybavená  plechovou  vaňou, umývadlom a automatickou práčkou. Vodovodné batérie pákové do kuchyne a v kúpeľni do vane a umývadla. Povrchové úpravy stien kúpeľne umývateľný umakart, podlaha kúpeľne z keramickej dlažby. Podlaha v obytných miestnostiach, v predsieni z PVC, podlaha v loggií, kúpeľni a WC z keramickej dlažby .  
V zmysle zákona č. 182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov, v znení neskorších právnych predpisov:
spoločnými časťami domu sú: časti domu nevyhnutné na jeho podstatu a bezpečnosť, najmä základy domu, strechy, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, spoločné terasy, podkrovia, povaly, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie,
spoločnými zariadeniami domu sú:  zariadenia, ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne tomuto domu, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu. Takýmito zariadeniami sú najmä výťahy, práčovne a kotolne vrátane technologického zariadenia, sušiarne, kočíkarne, spoločné televízne antény, bleskozvody, komíny, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky.

zobraziť viac
Umiestnenie nehnuteľnosti:

DRAŽBA

Termín dražby: 8.8.2024 11:00
Miesto dražby: Salónik číslo 47, na 2. poschodí, Odborový dom kultúry spol. s.r.o. Prešov, Námestie mieru č. 1, 080 01 Prešov.
Obhliadka 1: 17.7.2024 10:45
Obhliadka 2: 7.8.2024 10:45
Najnižšie podanie: 62 600 
Dražobná zábezpeka: 10 000 
Variabilný symbol: 2124
Číslo účtu: SK61 0200 0000 0042 9821 1051
Dokumenty na stiahnutie: List vlastníctva
Oznámenie

KONTAKTY

Kontaktná osoba: Krajiček Martin
Telefón: 0911 833 859
E-mail: krajicek@heypay.sk

MÁM ZÁUJEM

    PRIPOMÍNAJTE MI

    Chcete byť upozornení deň vopred o konaní obhliadky, alebo samotnej dražby? Nechajte nám email a upozorníme vás. Nebojte sa, nebudeme vás spamovať.

    Prihlásiť/Registrovať sa