Byt Prievidza

Trenčiansky kraj, okres Prievidza, mesto Prievidza

Nehnuteľnosť

Navrhovateľ dražby: Slovenská sporiteľňa, a.s.
Dražobník: HeyPay s.r.o.
Naša značka: HP095/20
Znalecká hodnota: 75 400 
Popis: Bytový dom sa nachádza v okresnom meste Prievidza, na ulici Alexandra Rudnaya na sídlisku Píly na západnom okraju zastavaného územia mesta. Vzdialenosť do najužšieho centra mesta je cca 1900 m. Dom je situovaný v zástavbe prevažne murovaných bytových domov z 60-tych rokov 20. storočia. V bytovom dome sa nachádzajú dva vchody, suterén a 4 nadzemné podlažia.
V tesnej blízkosti (do 5 min. pešo) sa nachádza základná a materská škola, supermarket COOP Jednota a zastávka MHD. V širšom okolí (do 15 min. pešo) sa nachádza autobusová a železničná stanica, ďalšie supermarkety a športová hala. Vo vzdialenosti cca 2,0 km sa nachádza areál kúpeľov Bojnice.
Bytový dom je napojený na verejný vodovod, kanalizáciu, plynovod ako aj rozvody elektrickej energie a telekomunikačné rozvody. Vykurovanie a príprava TÚV je riešené z centrálnej sídliskovej kotolne.
V suteréne sa nachádzajú spoločné časti a zariadenie bytového domu a pivnice k jednotlivým bytom. Na I. až IV. NP sa nachádzajú bytové jednotky.

Po stavebno-konštrukčnej stránke je bytový dom zrealizovaný murovaný objekt založený na betónových pásových základoch. Obvodové steny sú murované hr. do 500 mm. Stropy sú železobetónové monolitické s rovným podhľadom, strecha sedlová, krov drevený, ako strešná krytina je použitá pálená škridľa (2019). Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu (2019). Schodiskové ramená sú železobetónové s povrchom z terazza, podlahy spoločných priestorov sú prevažne s povrchom z terazza.  Vnútorné úpravy povrchov sú tvorené vápennými omietkami.  Vonkajšie úpravy povrchov sú tvorené kontaktným zateplovacím systémom s definitívnou povrchovou úpravou silikátovou stierkou (2019). Dvere sú hladké plné v oceľových zárubniach, vstupné dvere sú hliníkové so sklenenou výplňou (2019). Okná spoločných priestorov sú plastové s izolačným dvojsklom (2019).
Elektroinštalácia je svetelná i motorická, objekt je vybavený bleskozvodom. Bytový dom je vybavený taktiež, vnútorným vodovodom, vnútornou kanalizáciou, vnútorným rozvodom zemného plynu, vnútorným rozvodom UK, rozvodom telefónu, rozvodom televízie.
Technický stav bytového domu je dobrý, objekt nevykazuje žiadne podstatné konštrukčné vady. V roku 2019  bola zrealizovaná výmena okien spoločných priestorov, vstupných dverí, bolo vykonané zateplenie obvodového plášťa a rekonštrukcia strechy.

Spoločné časti domu sú: základy domu, strecha, obvodové múry, priečelia, vchody, schodiská, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie .
Spoločné zariadenia domu sú: 2 kočíkárne, sušiareň, práčovňa, STA, bleskozvod, komíny, vodovodné, kanalizačné, plynové, teplonosné, elektrické a telefónne prípojky.

Byt č. 3 sa nachádza na vyvýšenom prízemí bytového domu v stredovej sekcii. Jedná sa o trojizbový byt s chodbou, kúpeľnou, WC a kuchyňou. K bytu patrí aj pivnica umiestnená v suteréne bytového domu.
Byt bol v roku 2016 komplexne zrekonštruovaný. Podlahy obytných miestností sú tvorené lamino parketami. V kuchyni je podlaha korková, v ostatných miestnostiach je použitá prevažne keramická dlažba. Úpravy povrchov stien sú vápennými stierkami. V jednej obytnej miestnosti a v kúpeľni je zrealizovaný sadrokartónový podhľad. Keramické obklady sa nachádzajú v kúpeľni, vo WC a okolo kuchynskej linky.
Okná sú plastové s izolačným dvojsklom a vnútornými žalúziami. Vnútorné dvere drevené s výplňou v oceľových zárubniach (jedny dvere v drevenej zárubni), vstupné dvere sú drevené.
Vykurovanie je teplovodné radiátorové s plechovými vykurovacími telesami. TÚV je pripravovaná v elektrickom zásobníkovom ohrievači vody umiestnenom vo WC.
Bytové jadro je murované. V kúpeľni sa nachádza hydromasážny sprchovací kút a umývadlo. Vo WC je umiestnená záchodová misa s výtokovým ventilom. Zariaďovacie predmety sú štandardnom prevedení
Kuchynská linka je na báze dreva s plynovým sporákom s elektrickou rúrou, digestorom a nerezovým drezom.
Byt je vybavený vnútorným rozvodom vody, TÚV, kanalizácie, zemného plynu, elektrickej energie, rozvodom TV a telekomunikačnými rozvodmi. Nachádza sa tu aj 1 ks vstavanej skrine.

zobraziť viac
Umiestnenie nehnuteľnosti:

DRAŽBA

Termín dražby: 15.6.2021 11:00
Miesto dražby: Administratívno-technologické centrum Facility System Hub,, miestnosť : Meeting room IIII (Meeting room 4), Bratislavská 614, 91105 Trenčín
Obhliadka 1: 27.5.2021 9:00
Obhliadka 2: 8.6.2021 9:00
Najnižšie podanie: 75 400 
Dražobná zábezpeka: 8 000 
Variabilný symbol: 9520
Číslo účtu: SK68 0900 0000 0051 7245 4909
Dokumenty na stiahnutie: List vlastníctva
Znalecký posudok
Oznámenie

KONTAKTY

Kontaktná osoba: Bela Dominika
Telefón: 0911 833 869
E-mail: bela@heypay.sk

MÁM ZÁUJEM


    PRIPOMÍNAJTE MI

    Chcete byť upozornení deň vopred o konaní obhliadky, alebo samotnej dražby? Nechajte nám email a upozorníme vás. Nebojte sa, nebudeme vás spamovať.

    Prihlásiť/Registrovať sa