Byt Svit

Prešovský kraj, okres Poprad, mesto Svit

Nehnuteľnosť

Navrhovateľ dražby: Slovenská sporiteľňa, a.s.
Dražobník: HeyPay s.r.o.
Naša značka: HP075/21
Znalecká hodnota: 74 700 
Popis: Dražba 2 izbového bytu Svit
Byt č. 9 sa nachádza na 3. poschodí v bytovom dome s.č. 241, vo vchode o.č. 34, na ulici Štúrova v meste Svit, okres Poprad. Bytový dom je bodový, situovaný na parcele č. 229/20 v k.ú. Svit, ku ktorej má vlastník bytu spoluvlastnícky podiel vo veľkosti 1/18. Bytový dom má 1 vchod a 7 nadzemných podlaží (NP). 1.NP je z hľadiska dispozície riešené pre spoločné priestory - kočikáreň, práčovňa a pivnice, ktoré tvoria príslušenstvo jednotlivých bytov. Na ostatných nadzemných podlažiach sú situované byty, vo vchode je 18 bytov. Bytový dom je murovaný daný do užívania v roku 1962. Obvodový plášť je zateplený (2010). Dom je zastrešený plochou strechou s vonkajším odvodnením, strešná krytina sú asfaltové natavované pásy (2010), klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu (2010). Pôvodné drevené okná boli vymenené za plastové s izolačným dvojsklom (2010). Vykurovanie a ohrev teplej vody je centrálny, cez výmenníkovú stanicu v suteréne. Teplo je vyrábané v teplárni Chemosvitu a transportované parovodom. Vnútorné omietky stien a stropov, chodieb a schodiska sú hladké, podlahová krytina schodiska je z liateho terazza. V priestoroch pivníc sú podlahy betónové s cementovým poterom. Vstupné dvere sú plastové, v spoločných priestoroch drevené.
Spoločné časti domu:
Základy, zvislé nosné konštrukcie, vodorovné konštrukcie, schody, zastrešenie bez krytiny, krytina strechy, klampiarske konštrukcie, úpravy vnútorných povrchov, úpravy vonkajších povrchov, okná, povrchy podláh (na chodbách a spoločných priestoroch, schodištiach)

Spoločné zariadenia domu:

Vykurovanie (kotolňa, stúpacie a hlavné rozvody, meranie spotreby tepla, rozvádzač, vykurovacie telesá, podlahové konvertory), elektroinštalácia (rozvody, meranie spotreby, rozvádzač), bleskozvod, vnútorný vodovod, vnútorná kanalizácia, vnútorný plynovod, ohrev teplej vody, výťahy, ostatné (rozvody slaboprúdu - telefón, televízia, internet)

Byt je úplne zrekonštruovaný. Rekonštrukcia prebehla v roku 2010. Vypočítaná podlahová plocha bytu je 54,04 m2. Pri rekonštrukcii sa vymenili všetky prvky krátkodobej životnosti (okná, povrchové úpravy, podlahy, zariaďovacie predmety, rozvody médií. Hodnotený byt č. 9 sa nachádza na 3.poschodí (4.NP) v krajnej sekcii. Byt je zrekonštruovaný. Byt obsahuje 2 izby a príslušenstvo, ktorým je kuchyňa, chodba, kúpeľňa, WC a pivnica na 1.NP. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom a plastovými žaluziami. Kúpeľňa a WC sú situované v murovanom bytovom jadre. Podlaha v obytných miestnostiach je drevená z bukových parkiet, v menšej izbe je laminátová z veľkoplošných parkiet, v ostatných miestnostiach je keramická dlažba. Vnútorné dvere sú drevené dyhované osadené do oceľových zárubní. Povrchová úprava stien je hladká omietka, keramický obklad stien je v kuchyni za kuchynskou linkou, v kúpeľni a WC. V kuchyni je kuchynská linka na báze dreva, nerezový kuchynský drez s pákovou batériou, digestor nerezový, elektrický sporák s keramickou varnou doskou. Vykurovanie je centrálne z výmenníkovej stanice v suteréne. Tam sa pripravuje aj teplá úžitková voda. Radiátory sú liatinové rebrové s termohlavicami. Súčasťou bytu je jeho vnútorné vybavenie a to vodovodné, kanalizačné, elektrické bytové prípojky, okrem tých, ktoré sú určené na spoločné užívanie

zobraziť viac
Umiestnenie nehnuteľnosti:

DRAŽBA

Termín dražby: 17.2.2022 10:45
Miesto dražby: Salónik číslo 71, na 1. poschodí, Odborný dom kultúry spol. s.r.o. Prešov, Námestie mieru č. 1, 080 01 Prešov.
Obhliadka 1: 1.2.2022 9:00
Obhliadka 2: 16.2.2022 9:00
Najnižšie podanie: 74 700 
Dražobná zábezpeka: 10 000 
Variabilný symbol: 7521
Číslo účtu: SK68 0900 0000 0051 7245 4909
Dokumenty na stiahnutie: List vlastníctva
Znalecký posudok
Oznámenie

KONTAKTY

Kontaktná osoba: Krajiček Martin
Telefón: 0911 833 859
E-mail: krajicek@heypay.sk

MÁM ZÁUJEM


    PRIPOMÍNAJTE MI

    Chcete byť upozornení deň vopred o konaní obhliadky, alebo samotnej dražby? Nechajte nám email a upozorníme vás. Nebojte sa, nebudeme vás spamovať.

    Prihlásiť/Registrovať sa