Byt Vranov nad Topľou

Prešovský kraj, okres Vranov nad Topľou, mesto Vranov nad Topľou

Nehnuteľnosť

Navrhovateľ dražby: Všeobecná úverová banka, a.s.
Dražobník: HeyPay s.r.o.
Naša značka: HP088/23
Znalecká hodnota: 69 800 
Popis: Dražba - dvojizbový byt č. 36, na 1.p., vo vchode 0, na ulici Nám. Slobody v meste Vranov nad Topľou. Vypočítaná podlahová plocha vrátane pivnice je 49,50 m2.
Byt č. 36 nachádzajúci sa na 1. poschodí bytového domu, pozostáva z dvoch obytných miestností a príslušenstva, pričom príslušenstvo bytu tvorí: predsieň, chodba, kuchyňa, obývacia izba, kúpeľňa s WC a pivnica umiestnená v prízemí bytového domu. Byt kompletne rekonštruovaný s lepším   štandardom vybavenia. Súčasťou bytu je aj loggia prístupná z kuchyne bytu orientovaná na severovýchodnú svetovú stranu do dvora pri bytovom  dome. Okná na základe zistenia pri obhliadke  vymenené plastové EURO s celoobvodovým kovaním a izolačným dvoj sklom doplnené horizontálnymi hliníkovými žalúziami. Interiérové dvere na báze dreva plné dyhované. Vchodové dvere do bytu   bezpečnostné protipožiarne. Steny bytu s vykonanými stierkami a maľbami. Bytové jadro bytu murované rekonštruované. Kúpeľňa s WC rekonštruovaná vybavená plastovou vaňou, umývadlom, automatickou práčkou a WC kombi. Povrchové úpravy stien kúpeľne s WC z keramického obkladu do výšky stropu, podlaha z keramickej dlažby. Kuchynská linka v ohodnocovanom byte rekonštruovaná na báze dreva vybavená sporákom so sklo keramickou varnou doskou a el. rúrou s digestorom, kuchynským plastovým drezom s pákovou kuchynskou stojankovou batériou. Podlahy obytných miestností a kuchyne plávajúce laminátové. Podlaha v kúpeľni s WC a v predsieni pri vchodových dverách z keramickej dlažby. Vykurovanie ohodnocovaného bytu z centrálnej kotolne s radiátormi panelovými a príprava TÚV v ohodnocovanom byte z centrálnej kotolne.
Bytový dom s.č. 97, na parcele č.1848/2, má prízemie a 9 nadzemných podlaží. V prízemí bytového domu sa nachádzajú spoločné vstupné priestory, pivnice, kočikárne, práčovne, sušiarne. V nadzemných podlažiach bytového domu sa nachádzajú na každom podlaží 4 byty - dvojizbové a trojizbové s príslušenstvom. Konštrukčný systém je stenový panelový, strecha plochá jednoplášťová, krytina živičná. Vnútorná zvislá komunikácia je zabezpečená prefabrikovaným schodiskom a osobným výťahom. Bytový dom je vykurovaný z centrálnej kotolne. Bytový dom je bodový s prístupom hlavným vchodom z úrovne chodníka a zadným vchodom do dvora. Fasáda bytového domu je vybudovaná zo sendvičových panelov zateplená s povrchovou úpravou z minerálnej škrabanej omietky. Sokel  okolo prízemia  bytového domu s povrchovou úpravou z minerálnej omietky Marmolit. Strecha bytového domu zateplená s rekonštruovanou živičnou krytinou z asfaltových natavovacích pásov, atikové murivo strechy oplechované z pozinkovaného plechu vchodové dvere do bytového domu rekonštruované hliníkové presklené izolačným dvoj sklom, vedľa vchodových dverí osadené poštové schránky pre vlastníkov jednotlivých bytov. Pred bytovým domom sa nachádza široký prístupový chodník k bytovému domu od ulice M.R.Štefánika a zo zadnej severovýchodnej strany vo vnútornom dvore sú umiestnené parkovacie miesta pre obyvateľov bytového domu, ktoré sú prístupné z ulice Štúrova. Terén v okolí bytového domu mierne  svahovitý.
V zmysle zákona č. 182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov, v znení neskorších právnych predpisov:
spoločnými časťami domu sú: časti domu nevyhnutné na jeho podstatu a bezpečnosť, najmä základy domu, strechy, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, spoločné terasy, podkrovia, povaly, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie,
spoločnými zariadeniami domu sú:  zariadenia, ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne tomuto domu, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu. Takýmito zariadeniami sú najmä výťahy, práčovne a kotolne vrátane technologického zariadenia, sušiarne, kočikárne, spoločné televízne antény, bleskozvody, komíny, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky.

zobraziť viac
Umiestnenie nehnuteľnosti:

DRAŽBA

Termín dražby: 8.8.2024 11:45
Miesto dražby: Salónik číslo 47, na 2. poschodí, Odborový dom kultúry spol. s.r.o. Prešov, Námestie mieru č. 1, 080 01 Prešov.
Obhliadka 1: 17.7.2024 10:00
Obhliadka 2: 7.8.2024 10:00
Najnižšie podanie: 69 800 
Dražobná zábezpeka: 10 000 
Variabilný symbol: 8823
Číslo účtu: SK61 0200 0000 0042 9821 1051
Dokumenty na stiahnutie: Znalecký posudok
Oznámenie

KONTAKTY

Kontaktná osoba: Schmidt Jozef
Telefón: 0903 404 713
E-mail: schmidt@heypay.sk

MÁM ZÁUJEM

    PRIPOMÍNAJTE MI

    Chcete byť upozornení deň vopred o konaní obhliadky, alebo samotnej dražby? Nechajte nám email a upozorníme vás. Nebojte sa, nebudeme vás spamovať.

    Prihlásiť/Registrovať sa