Byt Zlaté Klasy

Trnavský kraj, okres Dunajská Streda, mesto Zlaté Klasy

Nehnuteľnosť

Navrhovateľ dražby: Slovenská sporiteľňa, a.s.
Dražobník: HeyPay s.r.o.
Naša značka: HP062/20
Znalecká hodnota: 44 900 
Popis: Byt - č. 1, 1.p., ul. Sídlisko č.7, k.ú. Rastice, Zlaté Klasy
Popis bytového domu:
Ohodnocovaný bytový dom súp.č. 129 sa nachádza na sídlisku v obci Zlaté Klasy, okres Dunajská Streda. Pozostáva zo 4.NP a 1.PP, kde sa nachádzajú spoločné priestory a pivnice prislúchajúce k bytovým jednotkám. Na ostatných poschodiach sa nachádzajú už len byty, na každom poschodí dve bytové jednotky. Bytový dom pozostáva zo štyroch vchodov, so vstupom zo S-Z strany. Je umiestnený na 1.posch. (1.NP) bytového domu. Bytový dom daný do užívania v roku 1978 je v dobrom udržiavanom stave s pravidelnou údržbou. V roku 2012 boli vymenené pôvodné vchodové dvere za nové plastové. Ide o murovaný objekt zastrešený strechou so ţivičnou krytinou. Schodište je železobetónové dvojramenné s povrchovou úpravou liate terazzo, podesty, medzipodesty a spoločné priestory majú podlahu z keramickej dlažby. Povrchová úprava obvodového plášťa bez zateplovacieho systému, náter - brizolit, vnútorné povrchové úpravy stien v spoločných priestoroch sú omietky vápenno cementové hladké s olejovým náterom do výšky 1,40m. Vstupné brány a okná plastové, schránky a v obytnom dome sa nenachádza výťah. Bytový dom má ústredné teplovodné vykurovanie. Lokalita sa považuje za zastavanú časť obce s veľmi dobre občianskou vybavenou. Obytný dom je jednoznačne určený na trvalé bývanie rodín a jednotlivcov.
S prevodom bytu je spojený aj spoluvlastnícky podiel na spoločných častiach a zariadeniach domu.
Spoločnými časťami domu sú základy, strecha, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, vodorovné a zvislé nosné a izolačné konštrukcie.
Spoločnými zariadeniami a príslušenstvom domu sú spoločné prízemné priestory, STA, bleskozvody, komíny, prípojky inžin. sietí (kanalizácia, voda, plyn, elektro).
Popis bytu:
Ohodnocovaný byt číslo 1 sa nachádza na 1.p. bytového domu v krajnej sekcii, daného do užívania v roku 1978, v roku 2017 bola prevedená rekonštrukcia. Dispozične pozostáva zo štyroch obytných miestností a príslušenstva, ktorými sú kuchyňa, predsieň s chodbou, kúpeľňa spolu s WC a pivnice o výmere 6,21 m2, nachádzajúcej sa v suteréne bytového domu. Celková výmera podlahovej plochy vrátane príslušenstva bez balkóna je podľa zamerania 72,58 m2. Podlahy v celom byte sú veľkoplošné laminátové, v kúpeľni s WC podlaha z keramickej dlažby. Povrchová úprava stien a stropov omietka vápenno cementová s náterom v obytných miestnostiach na jednej strane tapety, radiátory panelové plechové. Interiérové dvere sa v čase šetrenia v byte nenachádzali. Okná plastové z izolačným dvojsklom s vnútornými žalúziami a vonkajšími roletami. Z kuchyne je výstup na lóggiu o výmere 2,16 m2, sú podlahy z keramickej dlažby. V jednej izbe zabudovaná vstavaná skriňa. Byt je vykurovaný vlastným ústredným kúrením, má vlastný nástenný plynový kotol, rozvody studenej i teplej vody, plynu, kanalizácie, elektriky, TV, oceľové radiátory. Byt je v zanedbanom, poškodenom stave - poškodené obklady v kúpeľni, podlahy v celom byte, poškodená vstavaná skriňa, kuchynská linka, odpojené radiátory, poškodené žalúzie, chýbali interiérové dvere so zárubňami.
Vybavenie kuchyne - nachádza sa tu kuchynská linka na báze dreva v dĺžke 3,40 bm so zabudovanými spotrebičmi, plynový sporák, elektrická rúra, digestor, nerezový drez bez pákovej batérie, nad kuchynskou doskou obklad, podlaha veľkoplošná laminátová.
Vybavenie kúpeľne - nachádza sa tu rohová vaňa obložená keramickým obkladom, umývadlo, pákové batérie, osadený splachovací záchod s nádržkou, podlahy z keramickej dlažby, keramický obklad stien do výšky stropu.

zobraziť viac

DRAŽBA

Variabilný symbol: 6220
Číslo účtu: SK68 0900 0000 0051 7245 4909
Dokumenty na stiahnutie: List vlastníctva
Znalecký posudok

KONTAKTY

Kontaktná osoba: Bela Dominika
Telefón: 0911 833 869
E-mail: bela@heypay.sk

MÁM ZÁUJEM


    PRIPOMÍNAJTE MI

    Chcete byť upozornení deň vopred o konaní obhliadky, alebo samotnej dražby? Nechajte nám email a upozorníme vás. Nebojte sa, nebudeme vás spamovať.

    Prihlásiť/Registrovať sa