Podnikateľský objekt Krásnohorské Podhradie

Košický kraj, okres Rožňava, mesto Krásnohorské Podhradie

Nehnuteľnosť

Navrhovateľ dražby: Všeobecná úverová banka, a.s.
Dražobník: HeyPay s.r.o.
Naša značka: HP012/23
Znalecká hodnota: 1 290 000 
Popis:

NAJNIŽŠIE PODANIE: 913 750,00 EUR bez DPH
Dražba - Polyfunkčná budova súpisné č. 739, Samostatne stojaca garáž súpisné č. 725 na ulici Osloboditeľov v obci Krásnohorské Podhradie.
Polyfunkčná budova
Dvojpodlažný polyfunkčný objekt dispozične rozdelený na dve časti:
1. Showroom s administratívnou častou a zázemím - pozostáva z showroom, zasadačka, foto ateliér, chodba, schodisko, posilovňa, kancelária, kuchynka, archív, výlevka, WC, denná miestnosť, chodba, sprchy a šatne pre mužov a ženy, kuchynka
2. Servis - pozostáva z technickej miestnosti, haly - zdvíhacie zariadenia, sklady, dielne na čistenie a s CNC strojmi.
Zvislú nosnú konštrukciu tvorí oceľová konštrukcia uložená na železobetónových pätkách, pod stenami sú základové pásy. Zvislé nosné steny sú z časti show roomu presklené s izolačným dvoj sklom v hliníkovom ráme, vnútorné steny sú z pórobetónových tvaroviek. Vstupné dvere sú hliníkové presklené dvojkrídlové. Juhovýchodná stena AB časti a celá časť zvislých stien servisu je opláštená sendvičovým panelom z PUR peny s povrchovou úpravou. Strecha je sedlová s krytinou zo sendvičových panelov. Klampiarske konštrukcie z poplastovaného pozinkovaného plechu, podlahy v administratívnej budove z časti liate epoxidové, v sociálne keramické dlažby, v časti posilňovne a telocvične podlahová krytina Gerflor comfort. V kancelárskych priestoroch sú veľkoplošné laminátové podlahy. Elektroinštalácia svetelná aj motorická ovládané pomocou inteligentného rozvodu s riadiacou jednotkou s možnosťou ovládania cez internet - ovládanie cez moduly LOXON - osvetlenie, vykurovanie, vetranie, ovládanie okien, dverí a príprava TUV. Vykurovanie je podlahové teplovodné napojené na tepelné čerpadlo. Administratívna a sociálna časť je plne klimatizovaná, sociálne miestnosti a priestory dielne sú odvetrané cez rekuperačnú jednotku.
Samostatne stojaca garáž
Nehnuteľnosť garáže pozostáva z dvoch časti haly autoservisu a showroomu so sociálnou a administratívnou častou, ktoré sú vzájomne komunikačne prepojené.
Hala autoservisu je dispozične rozdelená na dve časti - časť autodielov a časť skladu (dve miestnosti, majú priestory horizontálne rozdelené plošinou, prístupnou po kovovom schodisku). Zvislá nosná konštrukcia haly je oceľová, rámové, oceľové stĺpy a strešné väzníky. Priečny modul haly je 0,6 m s osovou vzdialenosťou stĺpov 10,0 m. Opláštenie haly je sendvičovými panelmi (poplastovaný plech/PUR pena/poplastovaný plech), na stenách hr.120 mm, strecha 150 mm. Sokel do výšky cca 400 mm z východnej strany zateplený + keramický obklad. V pozdĺžnych stenách sú osadené plastové okná z izolačným trojsklom, zo západnej strany sú 3 ks vstupných elektricky ovládaných sekčných izolovaných vrát s presvetľovacími lamelami. Podlaha v hale je celoplošná keramická, elektroinštalácia je svetelná aj motorická, vykurovanie je teplovzdušné fankoilmi, napájanými z tepelného čerpadla umiestnenej na východnej strane (vonkajšia jednotka). V hale je rozvod a výustky vzduchotechnických jednotiek na chladenie vzduchu v hale, na hale je hromozvod.
Budova autoservisu na nachádza na p.č.KN 703/19. Dispozične rozdelená na dve časti: a) sociálna časť (WC, kuchynka) - jednopodlažná stavba b) časť showroom s administratívnymi priestormi - dvojpodlažná stavba (na II.NP sa nachádzajú administratívne priestory)
Zvislú nosnú konštrukciu tvoria oceľové stĺpy opláštenie sendvičovými panelmi, prestrešenie je strešnými väzníkmi. Priečny modul v časti showroomu je 4,5 m, v sociálnej časti 4,0m, rozpon stĺpov je 7,0 m. Okná sú hliníkové s izolačným trojsklom, vstupné dvere sú hliníkové. Podlahy na I.NP keramické, na II.NP drevené veľkoplošné. Elektroinštalácia svetelná aj motorická, vykurovanie je podlahové z tepelného čerpadla, v administratívnej časti je rozvod a výustka vzduchotechnických jednotiek na chladenie vzduchu. V sociálnej časti sa nachádzajú miestnosti WC (WC typu Geberit a umývadlo so skrinkou), sprchy (sprchový kút s pákovou batériou) a kuchynka (kuchynská linka na báze dreva s nerezovým drezov a pákovou batériou). V časti showroomu je oceľové schodisko ako prístup na II.NP.

zobraziť viac
Umiestnenie nehnuteľnosti:

DRAŽBA

Termín dražby: 13.6.2023 11:00
Miesto dražby: Polyfunkčná budova súpisné č. 739, Osloboditeľov 739, 049 41Krásnohorské Podhradie, zasadačka na prízemí Polyfunkčnej budovy, Košický kraj.
Obhliadka 1: 26.5.2023 10:00
Obhliadka 2: 8.6.2023 10:00
Najnižšie podanie: 913 750 
Dražobná zábezpeka: 49 000 
Variabilný symbol: 1223
Číslo účtu: SK61 0200 0000 0042 2982 1105
Dokumenty na stiahnutie: List vlastníctva
Znalecký posudok
Oznámenie

KONTAKTY

Kontaktná osoba: Schmidt Jozef
Telefón: 0903 404 713
E-mail: schmidt@heypay.sk

MÁM ZÁUJEM


    PRIPOMÍNAJTE MI

    Chcete byť upozornení deň vopred o konaní obhliadky, alebo samotnej dražby? Nechajte nám email a upozorníme vás. Nebojte sa, nebudeme vás spamovať.

    Prihlásiť/Registrovať sa