Rodinný dom Lekárovce

Košický kraj, okres Sobrance, mesto Lekárovce

Nehnuteľnosť

Navrhovateľ dražby: Slovenská sporiteľňa, a.s.
Dražobník: HeyPay s.r.o.
Naša značka: HP039/21
Znalecká hodnota: 51 900 
Popis:

Dražba rodinný dom Lekárovce s.č. 40
Jedná sa o samostatne stojací RD súpisné číslo  40 nachádzajúci sa na  rovinatom pozemku v intraviláne obce Lekárovce, v zastavanej časti samostatne stojacích rodinných domov pri miestnej  komunikácií  s asfaltovou povrchovou úpravou mimo stredu obce vo vzdialenosti od centra  cca. 700 m v lokalite  s bežným hlukom. Na základe čestného  prehlásenia  zo dňa  19.10.2009 a na základe zistenia znalcom pri obhliadke bol začiatok užívania RD v roku 1965. Na základe zistenia pri obhliadke  boli k RD zrealizované  dve prístavby, prístavba obytnej časti v roku 1977 a prístavba hospodárskej budovy v roku 1985.V čase  obhliadky  boli  na RD zrealizované čiastočné  rekonštrukčné práce  a to: -  výmena okien a vchodových dverí  v 1.NP za plastové EURO - povrchové úpravy stropov  sadrokartónové  so zateplením - realizácia  podláh -  plávajúce  laminátové podlahy v obytných miestnostiach a v kuchyni. Ostatné konštrukcie  na RD v pôvodnom stave. Nehnuteľnosť ku dňu obhliadky je napojená na verejný  rozvod ELI, na verejný rozvod  zemného plynu a na verejný vodovod. Kanalizácia v čase obhliadky napojená do vlastnej  žumpy. RD je riešený ako jednopodlažný  s čiastočným podpivničením pod strednou častou a  bez  obytného podkrovia vybudovaný na  rovinatom  pozemku  na parcele č.1083.   
Dispozičné riešenie:
RD je riešený ako jednopodlažný bez obytného podkrovia s čiastočným podpivničením. Dispozičné riešenie  jednotlivých podlaží RD je v súlade s pôdorysným  náčrtom suterénu a 1.NP , ktorý   tvorí  prílohu znaleckého posudku. Hlavný vstup do 1.NP RD  je  zo prednej  časti dvora  cez predložené schody s povrchom z keramickej dlažby . V suteréne RD pod pôvodnou časťou  so samostatným vstupom  z  vonkajšej  južnej  zadnej časti  RD  sa nachádzajú tieto miestnosti: sklad ( pivnica)  a kotolňa. V 1. nadzemnom podlaží RD  sa nachádzajú  tieto  miestnosti:- v pôvodnej časti RD:  závetrie, chodba,4 x izba a  obývacia hala, ktorá je prepojená s prístavbou zrealizovanou v roku  1977 - v prístave  v roku 1977 sa nachádzajú tieto  miestnosti :chodba, kúpeľňa, špajza, kuchyňa, 1x   izba, letná kuchyňa a 2 x sklad. K RD bola v roku 1985 pristavaná druhá prístavba v ktorej sa nachádzajú tieto miestnosti: sklad, WC a chliev, ktoré sú samostatne prístupné z vonkajšej časti dvora  .                                                                                                                                                                            
            

zobraziť viac

DRAŽBA

Najnižšie podanie: 46 710 
Variabilný symbol: 3921
Číslo účtu: SK68 0900 0000 0051 7245 4909
Dokumenty na stiahnutie: List vlastníctva
Znalecký posudok

KONTAKTY

Kontaktná osoba: Krajiček Martin
Telefón: 0911 833 859
E-mail: krajicek@heypay.sk

MÁM ZÁUJEM


    PRIPOMÍNAJTE MI

    Chcete byť upozornení deň vopred o konaní obhliadky, alebo samotnej dražby? Nechajte nám email a upozorníme vás. Nebojte sa, nebudeme vás spamovať.

    Prihlásiť/Registrovať sa