Rodinný dom Madunice

Trnavský kraj, okres Hlohovec, mesto Madunice

Nehnuteľnosť

Navrhovateľ dražby: Slovenská sporiteľňa, a.s.
Dražobník: HeyPay s.r.o.
Naša značka: HP094/20
Popis: Rodinný dom súp. č. 212 postavený na pozemku parc.č. 1846/2 sa nachádza v tichej bočnej zástavbe rodinných domov na ulici Ľ. Štúra v obci Madunice. Ide o samostatne stojací objekt, pozostávajúci z 1.NP s čiastočným podpivničením, zastrešený valbovou strechou, napojený na verejný rozvod všetkých inžinierskych sietí. Rodinný dom bol priebežne modernizovaný a bežne udržiavaný, príslušenstvo tvoria letná kuchyňa, garáž.
Dispozičné riešenie:
1.PP - 2x sklad, komora, kotolňa, dielňa, chodba a schodisko vedúce na poschodie.
1.NP - pozostáva z troch obytných miestností, predsieň, kuchyne, kúpeľne, samostatné WC, špajza a schodisko vedúce do suterénu a do dvora
Vstup do 1.PP. (suterénu) je z dvora a z predsiene na 1.NP, železobetónovým schodiskom. Obvodové murivo suterénu je z monolitického betónu, deliace priečky murované z tehál, stropná konštrukcia z monolitického betónu. Základy a podmurovka sú betónové monolitické s izoláciou proti zemnej vlhkosti, podlaha cementový poter a keramická dlažba, oceľové jednoduché okná. Povrchová úprava stien cementová hrubozrnná omietka s náterom, na chodbe a sklade keramický obklad stien do výšky stropu. Nachádza sa tu plynový kotol. Elektroinštalácia svetelná a motorická, rozvod zemného plynu, rozvody studenej vody. Obvodové murivo nadzemného podlažia murované z tehál hr. 40mm, nosné a deliace steny hr. 300mm a priečky hr. 150mm. Povrchová úprava obvodového plášťa bez zatepľovacieho systému s povrchom - brizolitová omietka. Stropná konštrukcia nad 1.NP drevená trámová s rovným podhľadom, zastrešenie objektu valbovou strechou, krytina dvojdrážková pálená škridla, klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu, vonkajšie parapety hliníkové. Schodisko vedúce do suterénu je železobetónové s povrchom z keramickej dlažby, schodisko vedúce do rodinného domu s povrchom z keramickej dlažby. Povrchová úprava vnútorných stien vápenno cementová omietka, v predsieni a obývacej miestnosti obklad z umelého kameňa, okná v suteréne jednoduché oceľové na prízemí okná plastové s izolačným dvoj sklom s vnútornými žalúziami, vstupné dvere od ulice a aj do dvora plastové opatrené bezpečnostným zámkom, interiérové dvere plné presklené osadené v oceľových zárubniach. Obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou, jednej izbe osadené vstavané skrine. Podlahy v obytných miestnostiach veľkoplošné laminátové v ostatných častiach podlaha z keramickej dlažby. Vykurovanie ústredné, zdroj vykurovania plynový kotol osadený v suteréne v kotolni, osadené panelové plechové radiátory, ohrev teplej vody zabezpečuje zásobníkový ohrievač osadený v kúpeľni na poschodí.  Elektroinštalácia - rozvádzač s poistkami, bleskozvod nie je, rozvody vody z pozinkovaných rúr studenej a teplej z centrálneho zdroja.
Vybavenie kuchyne: nachádza sa tu kuchynské linka  na báze dreva, rozložená po dvoch stranách  v dĺžke 5,10bm so zabudovanými spotrebičmi, kombinovaný sporák, nerezový digestor, nerezový dvoj drez s pákovou batériou, umývačka riadu. Nad kuchynskou doskou keramický obklad, podlaha veľkoplošná laminátová.
Vybavenie kúpeľne: nachádza sa tu rohová vaňa obložená keramickým obkladom, umývadlo s pákovou batériou, rebríkový radiátor, keramický obklad stien, podlaha z keramickej dlažby, osadený zásobníkový ohrievač. V samostatnom WC osadený splachovací záchod so zabudovanou nádržkou, umývadlo s pákovou batériou, keramický obklad stien podlaha z keramickej dlažby.
Vek stavby a opotrebenie: Stavba bola daná do užívania v roku 1970. Vek domu k roku ohodnotenia je preto 2021-1970=51 rokov, predpokladaná životnosť domu je základná 100 rokov. Údržba prvkov krátkodobej životnosti je zabezpečovaná. Prvky dlhodobej životnosti nevykazujú vonkajšie znaky porúch na základoch, obvodovom murive, stropoch a zastrešení.
Garáž daná do užívania v roku 1980, je postavená na pravej strane pozemku parc.č. 1846/2 vo dvore rodinného domu. Ide o samostatne stojací objekt s 1.NP, bez podpivničenia s montážnou jamou. Postavená je na základových betónových pásoch a podmurovke, zvislé konštrukcie murované z tehál hr. do 300mm, stropná konštrukcia železobetónová monolitická s rovným podhľadom. Zastrešenie objektu je pultovou strechou s krytinou z asfaltových natavovacích pásov, klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Vonkajšia povrchová úprava stien brizolitová, vnútorná povrchová úprava stien vápenno cementová hrubozrnná, okná drevené zdvojené, garážová brána elektricky ovládaná, podlaha cementový poter, elektroinštalácia svetelná.
Letná kuchyňa daná do užívania v roku 1985, postavená za rodinným domom vo dvore na pozemku parc.č. 1846/2. Ide o samostatne stojací objekt s 1.NP, bez podpivničenia, dispozične pozostáva zádverie, izba a kuchyňa. Postavená je na základových betónových pásoch a podmurovke, zvislé konštrukcie murované z pórobetónu hr. do 300mm so zatepľovacím systémom, stropná konštrukcia železobetónová monolitická s rovným podhľadom. Zastrešenie objektu je pultovou a rovnou strechou s krytinou z pozinkovanej vlnovky, klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Vonkajšia povrchová úprava stien brizolitová, vnútorná povrchová úprava stien vápenno cementová hrubozrnná, okná plastové, vstupné dvere plastové, zdvojené, podlaha keramická dlažba a PVC, elektroinštalácia svetelná, rozvod kanalizácie z kuchyne, plynový rozvod, rozvod vody, v kuchyni osadený kombinovaný sporák, a drez s pákovou batériou, vykurovanie teplovodným rozvodom z rodinného domu, radiátory panelové plechové a plynové kachle Gamat.

zobraziť viac

DRAŽBA

Variabilný symbol: 9420
Číslo účtu: SK68 0900 0000 0051 7245 4909
Dokumenty na stiahnutie: List vlastníctva

KONTAKTY

Kontaktná osoba: Schmidt Jozef
Telefón: 0903 404 713
E-mail: schmidt@heypay.sk

MÁM ZÁUJEM


    PRIPOMÍNAJTE MI

    Chcete byť upozornení deň vopred o konaní obhliadky, alebo samotnej dražby? Nechajte nám email a upozorníme vás. Nebojte sa, nebudeme vás spamovať.

    Prihlásiť/Registrovať sa