Rodinný dom Veľké Ozorovce

Košický kraj, okres Trebišov, mesto Veľké Ozorovce

Nehnuteľnosť

Navrhovateľ dražby: Všeobecná úverová banka, a.s.
Dražobník: HeyPay s.r.o.
Naša značka: HP021/23
Znalecká hodnota: 49 000 
Popis: Dražba - rodinný dom súpisné č. 112, na ulici Cintorínská v obci Veľké Ozorovce a pozemky parcelné č. 98, parcelné č. 99, parcelné č. 100 o celkovej výmere 1 545 m2.
Rodinný dom súp. č. 112 je osadený na mierne svahovitom pozemku v smere na východ na parc. č. 98 v k.ú. obce Veľké Ozorovce v okrese Trebišov. Situovaný je na severnom okraji obce v uličnej zástavbe samostatne stojacích rodinných domov, prístupný z verejnej miestnej komunikácie pred domom na východnej strane. V danej časti obce je možnosť napojenia na elektro, verejný vodovod a zemný plyn, kanalizácia v obci nie je, na kanalizáciu je dom napojený do vlastnej žumpy pred domom, nemá zriadenú prípojku vody z verejného vodovodu, iba z vlastnej studne. Rodinný dom obsahuje jednu bytovú jednotku so štandardným vybavením. Rodinný dom bol pôvodne postavený v r. 1970, postupne bol čiastočne rekonštruovaný a modernizovaný do dnešnej podoby. V r. 1992 bol zavedený zemný plyn, v r. 2009 boli pôvodne drevené okna vymenené za plastové, bola prevedená rekonštrukcia kúpeľne a kuchyne, výmena časti podláh a pod.. Má dve nadzemné podlažia s pultovou strechou, nie je podpivničený. Základy domu sú betónové s vodorovnou izoláciou, zvislá nosná konštrukcia prízemia aj poschodia je murivo z tvárnic hr. 30-40 cm, s dodatočným zateplením PPS hr. 10 cm, strop nad prízemím železobetónový monolitický, nad poschodím drevený trámový s rovným podhľadom, priečky tehlové, vnútorné omietky vápenno cementové hladké, vonkajšia omietka iba stavebné lepidlo so sieťou bez finálnej povrchovej úpravy, krov pultový, krytina plechová na latách, klampiarske konštrukcie - žľab a zvod z pozinkovaného plechu, parapety nie sú osadené, schody na poschodie betónové s povrchom keramická dlažba, dvere na prízemí sú hladké, na poschodí dýhované, zárubne oceľové, okná plastové s izolačným dvoj sklom, podlahy obytných miestností - na prízemí keramická dlažba, na poschodí plávajúce laminátové bez dokončenia detailov, ostatné miestnosti keramická dlažba, v sklade na I.NP a v kotolni cementov poter, vykurovanie ústredné, na zemný plyn nefunkčné, na tuhé palivá funkčné, radiátory plechové panelové, elektroinštalácia svetelná aj motorická na prízemí, na poschodí len svetelná, v rozvádzači sú ističe, rozvod teplej a studenej vody, pozinkované potrubie, zdroj teplej vody elektrický zásobníkový ohrievač v kotolni, kombinovaný ohrievač pod kotlom ÚK na zemný plyn nefunkčný, kanalizácia s napojením do žumpy pred domom - kúpeľňa, kuchyňa a WC, v kuchyni je plynový šporák s elektrickou rúrou, nerezový drez, páková batéria, kuchynská linka na báze dreva 4,00 m, v kúpeľni je murovaný sprchový kút, WC typu kombi, plastová rohová vaňa, umývadlo sko skrinkou, batéria páková so sprchou pri vani aj v sprche, pri umývadle páková, obklady sú keramické v kúpeľni, sprcha, WC a kuchyne, bez ďalšieho vybavenia. Z dvoch predných izieb na II.NP je výstup na balkón, ktorý nemá zábradlie ani povrchovú úpravu.  
1. Nadzemné podlažie má vstup od ulice do chodby so schodiskom na II.NP, pôvodná garáž prestavaná na sklad (garážové dvere zamurované), za skladom je kúpeľňa, kde je aj WC, za kúpeľnou je malá kotolňa, kde je funkčný kotol na tuhé palivá,  od ulice je jedna predná izba, za ktorou je kuchyňa a špajza, z kuchyne je východ na terasu za domom.
2. Nadzemné podlažie má chodbu so schodiskom, dve predné izby, z ktorých je východ na balkón od ulice bez zábradlia na celú šírku domu, od záhrady sú dve zadné izby.

zobraziť viac
Umiestnenie nehnuteľnosti:

DRAŽBA

Termín dražby: 22.6.2023 11:45
Miesto dražby: Inštitút vzdelávania veterinárnych lekárov, učebna č.114, Cesta pod Hradovou 13/A, 041 77 Košice
Obhliadka 1: 2.6.2023 11:30
Obhliadka 2: 8.6.2023 12:00
Najnižšie podanie: 49 000 
Dražobná zábezpeka: 10 000 
Variabilný symbol: 2123
Číslo účtu: SK61 0200 0000 0042 2982 1105
Dokumenty na stiahnutie: List vlastníctva
Znalecký posudok
Oznámenie

KONTAKTY

Kontaktná osoba: Schmidt Jozef
Telefón: 0903 404 713
E-mail: schmidt@heypay.sk

MÁM ZÁUJEM


    PRIPOMÍNAJTE MI

    Chcete byť upozornení deň vopred o konaní obhliadky, alebo samotnej dražby? Nechajte nám email a upozorníme vás. Nebojte sa, nebudeme vás spamovať.

    Prihlásiť/Registrovať sa