Rodinný dom Veľký Grob

Trnavský kraj, okres Galanta, mesto Veľký Grob

Nehnuteľnosť

Navrhovateľ dražby: Slovenská sporiteľňa, a.s.
Dražobník: HeyPay s.r.o.
Naša značka: HP034/21
Znalecká hodnota: 110 000 
Popis: Dražba - Rodinný dom súpisné č. 297 v obci Veľký Grob. K domu prislúcha pozemok parcelné č. 771 o celkovej výmere  658 m2.
Vzhľadom na skutočnosť, že hodnotené nehnuteľnosti neboli sprístupnené, ohodnotenie predmetu dražby bolo vykonané v zmysle § 12 ods.3 zákona č.527/2002 o dobrovoľných dražbách, v znení neskorších predpisov ("ohodnotenie možno vykonať z dostupných údajov, ktoré má dražobník k dispozícii"). Z dôvodu neumožnenia vykonania obhliadky nie je možné určiť presné technické ani dispozičné riešenie ohodnocovaných nehnuteľností, rovnako ani ich užívaciu schopnosť.
Rodinný dom je samostatne stojací prízemný s príslušenstvom súp.č. 297, postavený na pozemku parc.č. 771, na okraji obce Veľký Grob, okres Galanta. Dispozične pozostáva: 1.NP - 3x izba, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, samostatné WC, chodba, predsieň. Rodinný dom je postavený na betónových základoch s vodorovnou izoláciou, obvodové steny murované z pálených tehál hr. 300mmm, priečky rovnako murované z pálených tehál. Komínové teleso so šamotových tehál - vyvložkovaný, strop nad prízemím je keramický, krov drevený so sedlovou strechou. Rodinný dom bol daný do užívania v roku 1950 a v roku 2015 bola prevedená rozsiahla rekonštrukcia a modernizácia rodinného domu. Zastrešenie objektu sedlovou strechou, krytina dvojdrážková, klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Povrchová úprava obvodového plášťa so zatepľovacím systémom s povrchovou úpravou omietky na báze umelých látok, okná a vstupné dvere plastové, interiérové dvere plné osadené v drevených zárubniach. Povrchová úprava vnútorných stien stierky, podlahy v obytných miestnostiach parkety v ostatných častiach domu podlaha z keramickej dlažby. Rodinný dom napojený na verejný vodovod, kanalizácia do žumpy, rozvod elektriny, rozvod plynu (2015), všetky rozvody pod omietkou. Vykurovanie lokálne rozvod do radiátorov, kotol plynový. Vybavenie kúpeľne: sprcha, umývadlo, samostatné WC s umývadlom. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka so spotrebičmi, kombinovaný sporák, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou.
Analýza polohy nehnuteľností: Veľký Grob je obec na Slovensku v okrese Galanta. Obec sa nachádza na zlome Podunajskej nížiny a Trnavskej tabule. Nehnuteľnosti sa nachádzajú v okrajovej časti obce. Obec patrí do Trnavského kraja, okres Galanta a je napojený na autobusovou dopravou, prístupové cesty v obci sú celoročne udržiavané. V nedávnej minulosti obec vybudovala materskú školu, dom smútku, obecný úrad a zdravotné stredisko, kultúrny dom. Obec má do 1500 obyvateľov, občianska vybavenosť je na dobrej úrovni prislúchajúcej malej obci: obecný úrad, pošta, rímsko katolícky kostol, cintorín, materská a základná škola, základné služby, obchod s potravinami, COOP Jednota, pohostinstvo, drobný tovar, lekárne a výdajne liekov, ambulancie praktického lekára pre dospelých, pošta, knižnica. V obci sú vybudované všetky inžinierske siete. Pracovné možnosti obyvateľstva sú v dosahu dopravy. Hlavné mesto Bratislava vo vzdialenosti 40km, krajské mesto Trnava 22km, okresné mesto Galanta 20km.

zobraziť viac

DRAŽBA

Variabilný symbol: 3421
Číslo účtu: SK68 0900 0000 0051 7245 4909
Dokumenty na stiahnutie: List vlastníctva
Znalecký posudok

KONTAKTY

Kontaktná osoba: Schmidt Jozef
Telefón: 0903 404 713
E-mail: schmidt@heypay.sk

MÁM ZÁUJEM


    PRIPOMÍNAJTE MI

    Chcete byť upozornení deň vopred o konaní obhliadky, alebo samotnej dražby? Nechajte nám email a upozorníme vás. Nebojte sa, nebudeme vás spamovať.

    Prihlásiť/Registrovať sa