Na našej stránke používame cookies na zabezpečenie základnej funkčnosti webu, pokrytie komunikačných aktivít a zhromažďovanie štatistických dát návštevnosti. Podrobnosti zistíte po kliknutí na nastavenia. Kliknutím na Akceptovať odsúhlasíte všetky používané cookies.
Byt Žiar nad Hronom
Banskobystrický kraj, okres Žiar nad Hronom, mesto Žiar nad Hronom
Nehnuteľnosť
| Navrhovateľ dražby: | Slovenská sporiteľňa, a.s. |
| Dražobník: | HeyPay s.r.o. |
| Naša značka: | HP033/26 |
| Znalecká hodnota: | 28 300 € |
| Popis: | Dražba - Garsónka č. 17, 2.p., vchod č. 17, na ulici Sládkovičova v meste Žiar nad Hronom. Vypočítaná podlahová plocha je 22,48 m2 + lodžia 3,40 m2. Vzhľadom na skutočnosť, že hodnotené nehnuteľnosti neboli sprístupnené, ohodnotenie predmetu dražby bolo vykonané v zmysle § 12 ods.3 zákona č.527/2002 o dobrovoľných dražbách, v znení neskorších predpisov ("ohodnotenie možno vykonať z dostupných údajov, ktoré má dražobník k dispozícii"). Z dôvodu neumožnenia vykonania obhliadky nie je možné určiť presné technické ani dispozičné riešenie ohodnocovaných nehnuteľností, rovnako ani ich užívaciu schopnosť. Byt č.17 sa nachádza na 2.p. a dispozične pozostáva z 1 obývacej miestnosti predsiene a sociálneho zariadenia, loggie. Byt bol v roku 2016 rekonštruovaný s obnovou povrchov, podláh, inštalácií a vybavenia sociálneho zariadenia. Bytový dom má od roku 2018 nový výťah a strojovňu. Bytový dom sa nachádza v širšom centre okresného mesta Žiar nad Hronom v bytovej a občianskej zástavbe sídliska na Sládkovičovej ulici. Bytový dom má desať obytných nadzemných podlaží. Na prízemí sa nachádza obchod a spoločenská miestnosť. Bytový dom bol daný do užívania v roku 1976. V zmysle zákona č. 182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov, v znení neskorších právnych predpisov: spoločnými časťami domu sú: časti domu nevyhnutné na jeho podstatu a bezpečnosť, najmä základy domu, strechy, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, spoločné terasy, podkrovia, povaly, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie, spoločnými zariadeniami domu sú: zariadenia, ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne tomuto domu, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu. Takýmito zariadeniami sú najmä výťahy, práčovne a kotolne vrátane technologického zariadenia, sušiarne, kočikárne, spoločné televízne antény, bleskozvody, komíny, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky. |
| zobraziť viac | |
| Umiestnenie nehnuteľnosti: |
DRAŽBA
| Termín dražby: | 28.9.2026 11:30 |
| Miesto dražby: | Robotnícky dom, Konferenčná miestnosť, 2. poschodie, Robotnícka 3, 974 01 Banská Bystrica. |
| Obhliadka 1: | 8.9.2026 9:30 |
| Obhliadka 2: | 24.9.2026 11:30 |
| Najnižšie podanie: | 28 300 € |
| Dražobná zábezpeka: | 5 000 € |
| Variabilný symbol: | 3326 |
| Číslo účtu: | SK68 0900 0000 0051 7245 4909 |
| Dokumenty na stiahnutie: | List vlastníctva Znalecký posudok Oznámenie
|
PRIPOMÍNAJTE MI
Chcete byť upozornení deň vopred o konaní obhliadky, alebo samotnej dražby? Nechajte nám email a upozorníme vás. Nebojte sa, nebudeme vás spamovať.
Prihlásiť/Registrovať sa




List vlastníctva