Informácie pre dlžníkov

Občas sa stane, že človek prehliadne nejaký účet alebo zabudne vyplatiť šek, ktorý nosí celé dni so sebou. Niekedy sa môže stať, že práve niet dosť peňazí na vyplatenie všetkých podlžností.

To sa môže stať každému!

My to chápeme a sme tu preto, aby sme vám pomohli dať veci do poriadku. Ak ste od nás dostali list, SMS správu, e-mail prípadne máte zmeškaný hovor, neváhajte, nečakajte a ozvite sa nám čo najskôr.

Bez ohľadu na to, či ste sa stali dlžníkom nedopatrením, alebo vám momentállne chýbajú peniaze, zachovajte chladnú hlavu. Ešte je čas vyhnúť sa ozajstným problémom. Ozvite sa nám a spolu nájdeme riešenie.

Sme tu pre vás každý pracovný deň od 8:00 do 18:00 hod.

Volajte na číslo: 052/321 07 75

Alebo volajte na číslo uvedené v liste, či sms, ktorú ste on nás dostali

Píšte na e-mail: pohladavky@heypay.sk

Ak máte otázky, nejasnosti alebo neviete ako postupovať, ozvite sa nám!

Pre klientov poisťovne Dôvera:
052/321 07 40dovera@heypay.sk

Chcete dlžnú čiastku zaplatiť, čo robiť?

V prípade ak ste od nás dostali poštu, súčasťou každej listiny je poštový peňažný poukaz, ktorý obsahuje vopred predvyplnené inkasné údaje. V prípade ak inkasné údaje nemáte k dispozícii, neváhjate nás kontaktovať.

Už ste úhradu realizovali, čo teraz?

Pre istotu a pre váš dobrý pocit nám zašlite relevantný doklad o úhrade na pohladavky@heypay.sk. Pripísanie úhrady totiž môže, v závislosti od spôsobu platby, trvať aj niekoľko pracovných dní.

Neviete teraz uhradiť celú čiastu naraz?

Kontaktujte nás! Nájdeme spolu s vami prijateľné riešenie ako váš záväzok vyriešiť. Zároveň tým predídete zbytočnému navyšovaniu vášho záväzku a možnému súdnemu a následnému exekučnému konaniu.

Pošlite nám správu cez formulár

Uveďte číslo vašej pohľadávky, my sa vám ozveme.

    PAMÄTAJTE!

    Najhoršie čo môžete urobiť, je strkať hlavu do piesku. Vaše dlhy nezmiznú samé od seba, ani sa na ne nezabudne. Riešenie, ktoré potrebujete existuje a my vieme, ako nato. Základom je však komunikácia! Nemajte obavy, neváhajte a neodkladajte to. Jednoducho zoberte telefón a ozvite sa nám!

    Právne upozornenie

    Aké sú práva veriteľa pri vymáhaní pohľadávok? Aké sú možné právne postihy a následky pri neplnení zmluvných záväzkov?