Byt Nemšová

Trenčiansky kraj, okres Trenčín, mesto Nemšová

Nehnuteľnosť

Navrhovateľ dražby: Mgr. Ing. Miroslav Babeľa
Dražobník: HeyPay s.r.o.
Naša značka: HP006/24
Popis: Dražba - Trojizbový byt č. 2, prízemie, vo vchode 2, na ulici Stromová meste Nemšová, spoluvlastnícky podiel 1/14. Vypočítaná podlahová plocha je 73,00 m2.
Technický popis bytu :
Byt č. 2 je trojizbový po čiastočnej rekonštrukcii. Byt dispozične pozostáva z nasledovných miestností : chodba, WC, kúpeľňa, kuchyňa, komora a tri izby. Podlahy sú vyhotovené nasledovne : izba s logiou - laminátová plávajúca predsieň, kúpeľňa, WC - keramická dlažba, v ostatných miestnostiach - PVC. Príslušenstvo bytu tvoria dve pivnice umiestnené v suteréne domu. Okná sú v byte plastové so žalúziami, dvere hladké plné aj s čiastočným presklením. Okná aj kúrenie boli rekonštruované v roku 2010.V kuchyni sa nachádza zánovná kuchynská linka (z roku 2013) s nerezovým drezom s vodovodnou batériou klasickou na kohútiky, plynový sporák s elektrickou rúrou a digestorom.  Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka. V kuchyni je umiestnený aj plynový kotol na vykurovanie bytu spojený s ohrevom TÚV v byte. Radiátory sú v byte nové panelové. Bytové jadro je murované. V kúpeľni sa nachádza smaltovaná vaňa a keramické umývadlo. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo vane. Vo  WC sa nachádza  WC so spodnou nádržkou bez umývadla. Keramický obklad nie je vyhotovený .Vnútorné úpravy povrchov - vápenné omietky hladké.
V zmysle zákona č. 182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov, v znení neskorších právnych predpisov:
spoločnými časťami domu sú: časti domu nevyhnutné na jeho podstatu a bezpečnosť, najmä základy domu, strechy, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, spoločné terasy, podkrovia, povaly, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie,
spoločnými zariadeniami domu sú:  zariadenia, ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne tomuto domu, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu. Takýmito zariadeniami sú najmä výťahy, práčovne a kotolne vrátane technologického zariadenia, sušiarne, kočíkarne, spoločné televízne antény, bleskozvody, komíny, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky.

zobraziť viac

DRAŽBA

Variabilný symbol: 624
Číslo účtu: SK68 0900 0000 0051 7245 4909
Dokumenty na stiahnutie: List vlastníctva

KONTAKTY

Kontaktná osoba: Krajiček Martin
Telefón: 0911 833 859
E-mail: krajicek@heypay.sk

MÁM ZÁUJEM

    PRIPOMÍNAJTE MI

    Chcete byť upozornení deň vopred o konaní obhliadky, alebo samotnej dražby? Nechajte nám email a upozorníme vás. Nebojte sa, nebudeme vás spamovať.

    Prihlásiť/Registrovať sa