Rodinný dom Dubová (Pezinok)

Bratislavský kraj, okres Pezinok, mesto Dubová (Pezinok)

Nehnuteľnosť

Navrhovateľ dražby: Slovenská sporiteľňa, a.s.
Dražobník: HeyPay s.r.o.
Naša značka: HP087/21
Znalecká hodnota: 271 000 
Popis:

Dražba rodinný dom Dubová
Umiestnenie stavby:
Predmetom ocenenia je rodinný dom postavený v rovinatom teréne uličnej zástavby. Objekt je prízemný, čiastočne podpivničený s obývateľným podkrovím. Do užívania bol daný na základe kolaudačného rozhodnutia v roku 2005.
Dispozičné riešenie:
Z hľadiska dispozičného v suteréne popri schodiskovom a komunikačnom priestore sa nachádza práčovňa, kotolňa, sklad a dielňa. Na prízemí je vstupný priestor so zádveria, obývacia izba, jedálenský kút, kuchyňa, špajza, WC, garáž, schodiskový a chodbový priestor. V podkroví sú štyri izby, galéria, dve kúpeľne, šatník, schodiskový a chodbový priestor. Z hľadiska konštrukčného ide o stavbu postavenú na betónových základoch s izoláciou proti zemnej vlhkosti a tlakovým vodám, s obvodovým s priečkovým tehlovým murivom. Stropy sú prefabrikované monolitické, schodiská monolitické obložené tvrdým drevom, krov drevený väznicový. Klampiarske konštrukcie sú plastové a z medeného plechu. Fasáda je riešená na báze umelých omietok. Okná sú typu Euro, dvere drevené osadené v drevených zárubniach. Podlahy obytných miestností sú prevažne parketové( obývacia izba z keramickej dlažby), ostatných prevažne z keramickej dlažby. Elektroinštalácia je svetelná i motorická s ističmi, vykurovanie ústredné s vykurovacími panelovými telesami. Zriaďovacie predmety sú nadštandardné.

zobraziť viac

DRAŽBA

Najnižšie podanie: 203 250 
Variabilný symbol: 8721
Dokumenty na stiahnutie: List vlastníctva
Znalecký posudok

KONTAKTY

Kontaktná osoba: Krajiček Martin
Telefón: 0911 833 859
E-mail: krajicek@heypay.sk

MÁM ZÁUJEM

    PRIPOMÍNAJTE MI

    Chcete byť upozornení deň vopred o konaní obhliadky, alebo samotnej dražby? Nechajte nám email a upozorníme vás. Nebojte sa, nebudeme vás spamovať.

    Prihlásiť/Registrovať sa